Instagram Hesabımız Çalındı!

Üzülerek bildiriyoruz ki derneğimizin Instagram hesabı çalınmıştır. Dernek olarak gerekli işlemleri ve başvuruları en kısa sürede yapacağız.

Sizden ricamız, çok dikkatli olmanız eğer sizinle iletişime geçilirse / veya siz iletişime geçtiğinizde web sitesinde belirtilenden başka bir banka hesabına para göndermeniz istenirse veya herhangi bir linke tıklamanız istenirse bunu kesinlikle yapmayınız.

Dernek hesabı; @info_warf ancak ismi değiştirilmiş benzer bir isim kullanılıyor da olabilir. Buradan gelen hiç bir talebi ciddiye almayın.

Bir ata hangi canavar ruhla bu kadar işkence edilebilir anlamak mümkün değil! Mardin Rehabilitasyon Merkezinde yapılan ilk müdahalenin ardından hemen İstanbul’a aldık ve tedavisi başladı. Tedavisi başlayalı bir kaç gün olmasına rağmen hızlıca toparlıyor. Ya yakıldığını ya da bir aracın arkasına bağlanarak sürüklenildiği düşünülüyor, tüm vücudu işkence yaralarıyla dolu. Bundan sonra kalan ömrünü bizimle geçirecek ama önce tedavisi için desteğe ihtiyacı var onun gibi onlarca evlat var himayemizde siz olmadan başa çıkmamız mümkün değil masraflarla. Ona yardım eder misiniz ?