Instagram Hesabımız Çalındı!

Üzülerek bildiriyoruz ki derneğimizin Instagram hesabı çalınmıştır. Dernek olarak gerekli işlemleri ve başvuruları en kısa sürede yapacağız.

Sizden ricamız, çok dikkatli olmanız eğer sizinle iletişime geçilirse / veya siz iletişime geçtiğinizde web sitesinde belirtilenden başka bir banka hesabına para göndermeniz istenirse veya herhangi bir linke tıklamanız istenirse bunu kesinlikle yapmayınız.

Dernek hesabı; @info_warf ancak ismi değiştirilmiş benzer bir isim kullanılıyor da olabilir. Buradan gelen hiç bir talebi ciddiye almayın.

Kurtardığımız hayvanlarla ilgili en küçük (aylık) gider kalemi ot ve yem. Tedavileri, barınmaları, nalbant masrafları, nakil masrafları gibi bunun üç dört katı masrafları düşünün bir de. Destek olmadan bizim tek başımıza altından kalkmamız çok zor. Lütfen 5-10 TL de olsa destek olun… Artık ot ve yem parası ödemekten tedaviye bütçe ayıramayacak hale geldik. Sadece tedavide ki evlatların 1 aylık ot ve yem gideri 4.244 TL. Tıkandık kaldık, lütfen sizde ucundan tutun ki yetebilelim daha fazlasına 🙏